thumbnail text

Як сидів з Януковичем в Бережанській колонії тернополянин Василь

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
Як з Віктором Януковичем в Бережанах сидів тернополянин Василь Петришин. Тернополянин Василь Ярославович Петришин, який працює охоронцем і двірником на "Тернопільському речовому ринку" розповів сьогодні тернопільським журналістам як сидів у Бережанській колонії в 1968 році.

-Янукович по своєму сидів, я по своєму,- розповідав журналісту тернопільської інтернет-газети "Про все" пан Василь. - Ми були трудно воспітаємиє дєті, розумієш? На вулиці бігали, гуляли. Мене мама одного виховувала, батько помер.

Сидів пан Василь за хуліганку.

-Побилися. Мені 13 років було. Сів у 1968 році. Янукович там був з 1967 року. Він шапки знімав.

-І поважали його?

-Нормальний мужик був. Пацан тоді ще. Він зі сходу, донєцкі счітались москалями. Ми западніки -- бандери. Ми за нього заступалися. Іванов тоді був, Варебус. Вони вже померли. А Янукович приїжджав до них на похорони. Тоді він ще був лише депутатом. А зараз він (піднімає очі, сміється) -- наш президент. І ми його любимо і уважаємо. А чого? Може він порядок наведе? Не знаю.

-Так вже ж третій рік при владі!

-Якщо йому допоможуть, він зробить все! Але ж не має таких людей! У нас на Україні... Знаєте, як кажуть в Україні, моя хата скраю, я нічо не знаю...

На знак протесту щодо рейдерської атаки керівництва міської ради тернополянин готовий себе спалити Таких скандальних ситуацій стосовно керівництва міста Тернополя не було ніколи. Не завершився один скандал, як розпочався другий. І так вже третій рік. Минулого тижня комунальники міської ради розпочали рейдерське захоплення "Тернопільського речового ринку" на вулиці Об'їзній. Причиною атаки стала земля - 60 соток якраз навпроти ресторану "Братіслава". Нині там стоянка.

0 comments

Login with social networks to submit your videos.