thumbnail text

Світлана Весна Тріода 01жовтня ПК Березіль

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
1жовтня у ПК»Березіль »відбудеться благодійний концерт співачки Світлани Весни із сольною програмою «Мій рідний край». Мета цього концерту – популяризувати українську пісню і зібрати кошти для дітей, які потребують лікування. Спеціальний гість вечора -фіналіст телепроекту «Х-Фактор»гурт Тріода.Початок концерту – о 19:00.
Світлана Весна – українська співачка, ведуча телевізійних програм та концертів, голова Благодійного фонду «Назустріч дітям», який опікується хворими дітьми. Переможниця міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів і конкурсів. У 2012 р. перемогла у телепроекті «Україна-Я-Україна» – з піснею «Діти України» та як ведуча телепрограми «На добру ніч малятам». Також у активі співачки – перемога у програмі “Наша пісня” на Першому національному каналі і нагорода від голови Івано-Франківської ОДА «Молодий лідер Прикарпаття». Світлана Весна гастролювала і гастролює за кордоном: Польща, Румунія, Литва, Італія… На Фестивалі миру народів світу в Італії співачка представляла Україну, провівши десять концертів.
У репертуарі Світлани Весни – понад 100 пісень. Найвідоміші із них – «Мій рідний край» (на музику Володимира Куртяка та слова Вадима Крищенка), «Весна» (на музику Володимира Куртяка і слова Надії Романів), «Перше почуття» (на музику Ніколо Петраша і слова Любові Пономаренко). У 2010 р. Весна випустила альбом «Мій рідний край».
Навесні цього року Світлана Весна взяла участь у двох поважних концертах на головній сцені країни – у Національному палаці «Україна»: у ювілейному концерті Вадима Крищенка «День сповіді» і в концерті народної артистки України Ніни Матвієнко «Ми єдині і Україна в нас одна». Як каже Світлана, «з материнським молоком пісня влилася в мою душу, і з піснею я іду по життю».
Проморолик концерту: Світлани Весни 1жовтня у ПК»Березіль»
https://youtu.be/WXaGEe9u5io
Кліп Світлани Весни на пісню «Мій рідний край»:
https://youtu.be/VouDm1IiZPE
Кліп Світлани Весни на пісню «Весна»:
https://www.youtube.com/watch?v=scMaPTGiHcE
Кліп Світлани Весни на пісню «Перше почуття»:
https://www.youtube.com/watch?v=g2noSlzwmTc
Квитки на концерт Світлани Весни 1жовтня у ПК»Березіль» – у касі ПК»Березіль 53-31-14,
0672845300, у приміщенні ЦУМУ (Від.KONICA) і на сайті kasa.in.ua.

0 comments

Login with social networks to submit your videos.